HOLISTINĖS AROMATERAPIJOS seminarų ciklas su LAIME KIŠKŪNE

APIE HOLISTINĘ GYVENSENĄ

Holistinė terapija, holistinė gyvensena — tai vieni iš tų žodžių, kuriuos neabejotinai išgirsime, jei kalba pasisuks apie alternatyvias medicinos ir sveikatinimo sritis.
Išsamios holistinės pasaulėžiūros istorijos kol kas nėra, tačiau akivaizdu, kad holistinė medicina, neatsiejama nuo praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio kontrakultūrinių judėjimų Vakaruose, plėtojosi kartu su humanistine psichologija bei kitais humanistiniais Naujojo amžiaus judėjimais ir skleidė bendras idėjas.

Holistinės, arba visybinės, pasaulėžiūros esmė grindžiama įsitikinimu, jog „kiekvienas žmogus yra unikali kūno, proto, emocijų ir dvasios tarpusavio santykių visybė.“ Šiuo požiūriu, sveikatinimas yra laikomas „procesu, kuriame asmuo tampa visybe fiziniu, emociniu, mentaliniu ir gilesniais lygmenimis, ir dėl to idealiu atveju pasiekia integraciją su visatos grindžiamąja vidine galia“. Šis požiūris nesutampa su nuostata, kurią deklaruoja oficialioji medicina, sveikatą apibrėžianti tik kaip gyvojo organizmo būseną, kai pats organizmas, netrikdomas negalių ir ligų, ir visi jo organai visapusiškai atlieka savo funkcijas.

Šios tebegyvuojančios nuostatos kritika ir yra vienas pagrindinių holistinio judėjimo veiksnių bei variklių.

Holistinėje medicinoje imuninė sistema ir jos alternatyva, indiškoji čakrų sistema, yra laikomos jungiamąja grandimi, ryšiu tarp dvasinio, mentalinio ir emocinio gebėjimo ir fizinio kūno.

Holistinė pasaulėžiūra siekia ieškoti gilesnių ligos priežasčių ir užuot susitaikiusi su pasyvios aukos vaidmeniu savo paieškas panaudoja kaip mokymosi ir vidinio augimo įrankį.

Ypač svarbus holistinės sveikatos priežiūros judėjimo bruožas — tai nusistatymas prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, todėl jame esmingas vaidmuo tenka individualioms terapijoms. Šios individualizuotos sveikatos priežiūros sistemos dėmesio centre atsiduria ne abstrakti „liga“, bet nedaloma ir integrali unikalaus individo visybė.

Viena iš begalės holistinės terapijos sričių yra AROMATERAPIJA.

—————————

APIE HOLISTINĘ AROMATERAPIJĄ

HOLISTINĖ AROMATERAPIJA siekia gerinti žmogaus psichologinę savijautą ir padėti jam gyventi sveikai ir harmoningai.
Eteriniai aliejai reikalingi kaip katalizatoriai. Jų nereikia itin daug norint pagelbėti žmogui pereiti iš neharmoningos į harmoningą būseną. Kūnas yra išmintingas, todėl pats tai gali padaryti, jeigu sulaukia kad ir nedidelio postūmio.
Holistinės aromaterapijos esmė — malonus, harmoningas, kokybiškas kvapas ir lietimas. Ši aromaterapija yra tikra kasdienybės aromaterapija, ateinanti į pagalbą tada, kai reikia įveikti stresą, pagerinti bendrą organizmo būklę, ją harmonizuoti ir grąžinti į pusiausvyrą.
Šio naujo paskaitų ciklo, skirto holistinei aromaterapijai, tikslas
— suprasti, kas yra holistinė aromaterapija;
— geriau pažinti eterinius aliejus ir pradėti juos naudoti remiantis holistiniu pasaulio suvokimo modeliu;
— suvokti, kad eteriniai aliejai irgi yra pasaulio dalis, todėl jie ne tik gali būti aprašomi tais pačiais visuotiniais principais, bet ir patys sukuria tarpusavio sinergijų, skatinimo arba slopinimo mikrokosmosą;
— išmokti kurti individualius receptus ir juos pasigaminti.

———————–

APIE LAIMĘ KIŠKŪNĘ:

Laimė Kiškūnė — aromaterapeutė, baigusi klinikinės aromaterapijos kursą „Pacific Institute of Aromatherapy“ pas vieną žymiausių aromaterapijos mokslininkų dr. K. Schnaubeltą, kvapų ekspertė ir jų kūrėja.
Laimė aromaterapiją praktikuoja daugiau kaip penkiolika pastarųjų metų. Laimės išsilavinimas — botanika, farmacija ir parfumerija.

————————-

APIE SEMINARŲ CIKLĄ:

Šių seminarų ciklo TIKSLAS:
– Padėti suvokti, kas yra holistinė aromaterapija.
– Išmokyti pažinti eterinius aliejus.
– Išmokyti taikyti aromaterapiją holistiniu (visuminiu) principu.
– Išmokyti rašyti individualius receptus ir juos pasigaminti patiems.

SEMINARŲ CIKLO FORMATAS:
Užsiėmimai susidės iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės.
– Teorinėje dalyje bus aptariama temos problematika, aromaterapinė pagalba ir jos metodai, eterinių aliejų koncentracijos, jungimo tarpusavyje metodai ir t.t.
– Praktinėje dalyje dalyviai grupelėmis mokysis parašyti savo receptą, padedantį išvengti/įveikti/palengvinti aptariamą problemą. Vėliau visų grupelių receptus aptarsime, išnagrinėsime, pataisysime, jei bus klaidų, ir pasigaminsime nedidelį kiekį eterinių aliejų mišinio.
– Kiekviename užsiėmime dalyviai sužinos vis daugiau eterinių aliejų maišymo galimybių, pažins ea holistiškumą (tas pats ea gali būt naudojamas nuo daugelio ligų ir sveikatos problemų).

SEMINARŲ TEMOS:
1. Holistinės aromaterapijos pagalba sveikatos ir geros savijautos palaikymui ir išsaugojimui.
2. Holistinė aromaterapija kovojant su infekcijomis ir imuniteto stiprinimui.
3. Parama kvėpavimo sistemai holistinės aromaterapijos priemonėmis.
4. Holistinės aromaterapijos pagalba moterims. Spazmoliziniai eteriniai aliejai.
5. Skausmo ir uždegimų malšinimas holistinės aromaterapijos priemonėmis.
6. Holistinė aromaterapija odai ir gleivinėms.
7. Holistinės aromaterapijos poveikis psichologinei būklei.

————————-

REGISTRACIJA

vykdoma el. paštu: registracija@osmodomus.lt. Registracija tvirtinama pervedus ar kitu būdu sumokėjus dalyvio mokestį prieš renginį.

ŠIUO METU REGISTRACIJA NEVYKDOMA, jei jus domina šis seminarų ciklas (norėtumėte dalyvauti ar suorganizuoti savo mieste/erdvėje – susisiekite su mumis registracija@osmodomus.lt.)

SEMINARŲ CIKLO KAINA: 250 Eur.
Į kainą įskaičiuota:
– Septyni praktiniai/teoriniai seminarai su Laime Kiškūne
– 14 pagrindinių eterinių aliejų rinkinys
– Tušti buteliukai su lašintuvais mišiniams
– Darbo priemonės, receptai
– Laimės Kiškūnės pagalba ir konsultacijos el. paštu tarp seminarų (esant poreikiui)

Užsiėmimų trukmė: iki 2,5 val.

Atšaukus savo dalyvavimą, mokestis nebus grąžinamas, tačiau esant poreikiui ir mums pranešus iš anksto, vietoj jūsų seminare gali dalyvauti kitas žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *