Parfumerinės vienos dienos distiliavimo dirbtuvės gamtoje

Kviečiame į PARFUMERINIŲ vienos dienos distiliavimo dirbtuvių VASAROS CIKLĄ.

Pirmasis kartas buvo puikus. Benzoino ir beržo tošies sausos distiliacijos kodistiliatas – subtiliai dūmiškas, ambriškas, medieniškas, odiškas. Parfumerinis kvapas. Bazinė gaida.

Vandeninės distiliacijos kodistiliatas – vingiorykščių ir dirvinių asiūklių hidrolatas – ne tik puiki odos priežiūros priemonė, sujungianti reikšmingus odai elementus – silicį ir salicilatus, bet ir maloniai kvepiantis medumi, drėgme ir žydinčiomis pievomis.

Sekančiose dirbtuvėse toliau eksprimentuosime su kitais augalais ir mokysimės išgauti išskirtines parfumerines ir kosmetines substancijas SAUSĄJA ir VANDENINE distiliacija.
Tai lyginamosios dirbtuvės, kurių metu turėsime progą įvertinti vandeninį ir sausąjį distiliavimo metodus.

Dirbtuves ves mūsų laboratorijos vadovė Viktorija Lukševičiūtė, dalyvaus parfumerė Laimė Kiškūnė ir kiti mūsų komandos nariai.

Laimė Kiškūnė dalinsis holistinės aromaterapijos žiniomis.

Šios dirbtuvės skirtos visiems, o labiausiai tiems, kam smalsu, iš kur atsiranda eteriniai aliejai, hidrolatai ir kitos parfumerinės substancijos. Tai proga ne tik sužinoti teoriškai, bet ir patirti kaip per vasarą keičiasi augalai, kvapai. Pažinti mūsų pievų augalus, savo rankomis juos susirinkti, savo akimis pamatyti pilną distiliavimo katilą kruopščiai atrinktų žiedų ar lapų, girdėti tyliai murmantį alembiką, užuosti pirmųjų distiliato lašų kvapą. Mums pačioms augalų distiliavimas visad atrodo kažkoks nežemiškas, todėl norime pakviesti ir jus kartu sudalyvauti šiame mintiniame ir jausminiame nuotykyje.

Visą dieną praleisime lauke, tvarios sodybos „Vabalynė“ pavėsinėje. Kartu prisirinksime augalų, distiliuosime juos variniame alembike (vandeninė distiliacija) ir specialiai parengtoje vietoje lauže (sausoji distiliacija). Vakare džiaugsimės rezultatais – namo parsivešime mūsų visų drauge distiliuotų produktų.

Reikalinga apranga. Apsirengti reikėtų taip, kad galėtumėte būti visą dieną lauke. Rekomenduojame medvilninius marškinėlius ilgomis rankovėmis, apdangalą galvai nuo saulės šiltajam dienos scenarijui, apsiaustą nuo lietaus. Avalynė – pritaikyta braidžiojimui po pievas. Su savimi reikia turėtų sekatorių ar žirkles, bei drobinį ar popierinį maišelį augalams.

REGISTRACIJA: registracija@osmodomus.lt
KAINA: 75 €
STOVYKLŲ DATOS:

liepos 14 d. (sekmadienis), 09:00 – 21:00
rugpjūčio 11 d. (sekmadienis), 09:00 – 21:00.

VIETA: Vabalynės sodyba (Žalioji 14, Vilkiškės, Turgelių sen., Šalčininkų r.)

Į kainą įskaičiuotas dalyvavimas vienos dienos distiliavimo dirbtuvėse ir pietūs.
Registruotis galite tiek į vieną stovyklą, tiek į visas tris.
*Registracija tvirtinama pervedus ar kitu būdu sumokėjus dalyvio mokestį prieš renginį
**Atšaukus savo dalyvavimą, mokestis nebus grąžinamas, tačiau esant poreikiui ir mums pranešus iš anksto, vietoj jūsų dirbtuvėse gali dalyvauti kitas žmogus.

Renginys Facebook.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *