HOLISTINĖS AROMATERAPIJOS seminarų ciklas su LAIME KIŠKŪNE. Online pamokos

20 a. viduryje iškelta hipotezė, kad skirtingi kvapai gali sukelti skirtingus žmogaus atsakus, kuriuos įmanoma fiksuoti, tapo labai svarbi daugeliui tyrimų, stebėjimų, studijų ir disertacijų. Ši teorija turėjo didžiulė įtaką tiek aromaterapijai, tiek ir apskritai kvapų industrijai.
Naudodamiesi šia teorija galime sukurti virtinę atitikmenų, kurie leidžia numatyti potencialius eterinių aliejų poveikius.
Taikydami holizmo teoriją, turime galimybę į kiekvieną eterinį aliejų pažvelgti daug platesniu žvilgsniu ir atrasti kiekvienam iš jų tam tikrą kontekstą, kuris padeda lengviau orientuotis plačiame kvapų pasaulyje.
Tyrinėdami žmogaus organizmo būkles tame pačiame kontekste, galime pamatyti itin reikšmingas koreliacijas su eterinių aliejų savybėmis.
Pats eterinių aliejų maišymas yra holistinis veiksmas, kuris sukuria sinergijas, stiprinimą ar slopinimą.
Šiame seminare gilinsimės į tai, kas aromaterapiją paverčia vibruojančia ir ypatinga – gausime žinių ne tik apie chemiją, fiziologiją ir biologiją, bet ir apie santykius su eterinių aliejų kvapu, naudojimo formomis, klientu, aromaterapeutu.
Sužinosime apie ypatingą terapijos rūšį, kuris sveikatina ir keičia gyvenimo kokybę aromatinėmis augalų substancijomis.
 
🟠 ŠIO PLATAUS PAMOKŲ CIKLO, SKIRTO HOLISTINEI AROMATERAPIJAI, TIKSLAS:
• geriau suvokti holistinius pasaulio principus ir juos pritaikyti aromaterapijoje.
 
🟠 ŠIAME SEMINARE MOKYSIMĖS:
• pažinti eterinių aliejų funkcines savybes ir juos naudoti remiantis holistiniu pasaulio suvokimo modeliu;
• suvokti, kad eteriniai aliejai yra viso pasaulio dalis, todėl jie ne tik gali būti aprašomi tais pačiais visuotiniais principais, bet ir patys kuria tarpusavio sinergijas, skatinimo arba slopinimo santykius tarpusavyje ir su aplinkiniu pasauliu;
• diagnozuoti remdamiesi holistiniu principu ir fiziologinėmis būklėmis;
• kurti individualias formules ir jas pasigaminti.
 
🟠 KURSAS SKIRTAS VISIEMS, besidomintiems platesniu aromaterapijos pažinimu ir pritaikymu, o ypač tiems, kurie jau turi aromaterapijos pagrindus. Šis kursas, neapsiribodamas vienpusišku eterinių aliejų fiziologinio poveikio aptarimu, profesionaliai išplės jūsų supratimą apie aromaterapiją ir eterinius aliejus.
 
🟠 SEMINARŲ CIKLO FORMATAS:
Kiekvienoje pamokoje aptarsime aktualios sveikatos temos problematiką, aromaterapinę pagalbą ir jos metodus, eterinių aliejų koncentracijas, jungimo tarpusavyje metodus ir t. t.
Kiekvienos pamokos pabaigoje numatyti namų darbai, skirti įsisavinti dėstomai medžiagai.
Siekiant įtvirtinti praktines žinias, kiekvienas seminaro dalyvis gaus eterinių aliejų dėžutę. Eterinių aliejų rinkinys padės pažinti eterinių aliejų holistiškumą (tą patį ea galima naudoti nuo daugelio sveikatos problemų).
Detalesnę informaciją apie seminaro įrašų peržiūrą, temas ir kitą su seminaru susijusią medžiagą atsiųsime užsiregistravusiems į seminarą.
Numatomas 15 pamokų ciklas. Pamokos trukmė iki 3 val.
 
🟠 SEMINARO KAINA:
845 eurų už 15 internetinių paskaitų seminarą, papildomą seminaro medžiagą ir eterinių aliejų krepšelį.
Taip pat galima klausytis vieną ar kelias atskiras temas. Vienos temos kaina: 290 eurų už 2 paskaitas, papildomą seminaro medžiagą ir eterinių aliejų krepšelį.
Išklausiusiems seminarą ar keletą temų išduosime pažymėjimus.
 
REGISTRACIJA: registracija@osmodomus.lt Registruotis galite jums patogiu metu. 
SEMINARĄ SKAITO: LAIMĖ KIŠKŪNĖ

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *