Mūsų filosofija

Mūsų misija — žmonių pojūčių ugdymas, kvapų kultūros plėtojimas Lietuvoje ir visame pasaulyje, gyvenimo stiliaus su aromaterapija diegimas.

Orientuojamės į profesionalumą; holistinę aromaterapiją; aplinkai draugišką natūralią autorinę kosmetiką; itin kokybiškus kvapus tiek aromaterapijoje, tiek kosmetikoje; jungiame senąsias tradicijas su naujomis technologijomis.
Mes tikime KOKYBE, NATŪRALUMU, INOVACIJŲ ir TRADICIJŲ darniu susijungimu, POJŪČIŲ LAVINIMU, ETIŠKAIS SANTYKIAIS, ŽMOGIŠKUMU.

Apie kiškį: Japonų ir kinų mitologijoje į Mėnulį žiūrintis kiškis — tai vaisingumo, naujos pradžios, sėkmės ir pilnatvės simbolis. Jis yra ištikimas kinų Mėnulio deivės Čangės palydovas, savo grūstuvėje gaminantis nemirtingumo eliksyrą. Daugelyje senųjų pasaulio kultūrų Mėnulis buvo siejamas su kiškiu, o kai kuriose jų šio dangaus šviesulio dėmėse lygiai taip pat buvo įžvelgiamas ilgaausis su vaistingos substancijos indu letenėlėse. Iš antikos atėjo lotyniškas posakis „somnus leporinus”, kiškio miegas, menantis tuos laikus, kai buvo tikėta, jog dangų stebintis Mėnulis miega atmerktomis akimis lygiai kaip ir kiškis. Kiškių, rupšnojančių vynuoges ir figas, vaizdai buvo raižomi ant graikų ir romėnų antkapių simbolizuojant gyvenimo, mirties ir atgimimo kaitos ciklą. Senovės Indijoje Mėnulis irgi buvo laikomas somos, dieviškosios nemirtingumo sunkos, talpykle, o tarp daugelio jo sinonimų sanskrite esama ir tokių kaip Šašadhara, Kiškį Nešantysis, Šašanka, Kiškiu Ženklintasis, ar Šašinas, Kiškiuotasis. Pačios Mėnulio dėmės buvo tiesiog vadinamos šaša, kiškiu. Džatakose, sakmėse apie Budos persikūnijimus, pasakojama, jog dievų viešpats Šakra panoro išbandyti atsiskyrėlio kelią pasirinkusio kiškio pamaldumą ir apsimetęs brahmanu atėjo jo prašyti išmaldos. Kiškis, susikrimtęs, jog galįs duoti išmaldos tik žolės, bemat sutiko su siūlymu būti iškeptu ir suvalgytu. Sujaudintas Šakra atgavo savo tikrąjį pavidalą ir išaukštindamas nuolankų kiškio didžiadvasiškumą paženklino jo atvaizdu Mėnulį, kad jį galėtų matyti visos gyvosios būtybės.